Akıllı haritalama yapabilen robot süpürgeler: iRobot Roomba i5 ve Roomba i5+

01.04.2023
4
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Akıllı haritalama yapabilen robot süpürgeler: iRobot Roomba i5 ve Roomba i5+

iRobot yeni robot süpürge modellerini görücüye çıkardı. iRobot Roomba i5 ve Roomba i5+ olarak adlandırılan modeller kullanıcıların istedikleri odaları temizleyebilmesine imkân tanıyor.

iRobot İşletim Sistemi iRobot OS sayesinde kullanıcılara özel paklik teklifleri de sunuluyor. Roomba i5 ve Roomba i5+, uslu haritalama sistemi sayesinde evin tasarısını belleğine kaydoluyor. Türkçe dil dayanaklı iRobot Home uygulaması üzerinden hakimiyet edilebilen robot süpürge zemin izleme sensörlerinden yararlanıyor. Robot süpürgelerde Leke Tespit Etme Teknolojisi Dirt Detect bulunuyor. Bu özellik sayesinde robot süpürgeler evin daha fazla kullanılan bölgelerindeki yoğun lekeyi tespit edebiliyor. Süpürgeler şarjı eksildiğinde birimine dönüp şarj olduktan sonra pakliğe kaldığı yerden devam ediyor. iRobot Roomba i5 süpürme harekâtını bitirdiğinde, Braava robot paspasa otomatik olarak bir direktif yollayarak silme operasyonunun başlamasını da sağlayabiliyor.

iRobot Roomba i5 ve Roomba i5+ modellerinin Türkiye fiyatları

Roomba i5+ robot süpürge, oluşturulan paklik tasarısına göre evvel konutları daha sonrasında kendi toz haznesini arınıyor.  Clean Base Otomatik Leke Boşaltma Sistemi ile toz haznesindeki enkazlar, leke, toz, polen ve küfün yüzde 99 ’unu yakalayan AllergenLock torbalarına otomatik olarak geçiyor. Roomba i5 ’in maliyeti 9.999 TL, Roomba i5+ ’ın maliyeti ise 14.999 TL.

Alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.