DJI Osmo Action 3 aksiyon kamerası tanıtıldı

08.04.2023
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
DJI Osmo Action 3 aksiyon kamerası tanıtıldı

Drone pazarının en ehemmiyetli adı DJI, öteki çözümlerini de unutmuyor. Bugün DJI Osmo Action 3 aksiyon kamerası karşımızda.

Artık çok fazla öne çıkmayan aksiyon kamerası pazarının en yeni abonelerinden olan DJI Osmo Action 3, standart bir tasarımla karşımızda bulunuyor. Birçok değişik aksesuar ile elde edilebilen aksiyon kamerası, teknik olarak baktığımız zaman taşıdığı a Type 1/1.7 sensör ile en üstte 4K 120 fps video çekebiliyor. 120 fps ile aksiyon anlarının yavaşlatılarak daha etkileyici hale getirilmesine imkân tanıyan ürün, yüksek seviyede elektronik görüntü sabitleme getiriyor ve bütün dolu bataryayla 160 dakika boyunca çekim yapabiliyor. Modelde süratli şarj özelliği de bulunuyor.

16 metre derine Özel hazne ile 60 metre kadar meselesiz olarak inebilen Osmo Action 3 aksiyon kamerası, -20 derece gibi düşük sıcaklık derecelerinde de meselesiz olarak misyonda kalabiliyor. Öne ve arkaya konumlandırılan iki değişik dokunmatik ekran üzerine kurulan ve böylece basitlikle yönetilebilen Osmo Action 3, ultra geniş çekimlere imkân tanıyan gövdeye oranla büyük bir lens taşıyor.

-Ürün için DJI ’dan gelen resmi tanıtım videosu-

WiFi ve Bluetooth bağlantıya sahip olan, bu sayede telefonlardan hakimiyet edilebilen ve makinelere görüntü aktarımı yapabilen ürün, sosyal medya için süratli tertip etmeler yapabilen ve otomatik çalışan bir mobil uygulama ile geliyor. Elektronik görüntü sabitleme sistemi oldukça iyi olan ürün, hazırlanan bağlantı aparatları ile dikey videolar için de bütün geçimli bir alternatif konumunda yer alıyor.

İleride Türkiye ’de de satılacak DJI Osmo Action 3, yurt dışında 329 dolar başlangıç maliyetine sahip. Maliyet özel kutular ile 440 dolara kadar çıkıyor. Modelin Türkiye maliyetleri henüz bilinmiyor ancak aktüel kur üzerinden sayının çok yüksek olacağı sarih olarak görünüyor.

DJI Osmo Action 3 aksiyon kamerası bu da alakanızı çekebilir: Şirketin en yeni drone modeli

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.