Esrarengiz ancak çok kullanışlı katlanabilir elektrikli bisiklet

12.01.2023
3
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Esrarengiz ancak çok kullanışlı katlanabilir elektrikli bisiklet

Olağan yanında katlanabilir elektrikli bisiklet modellerinin sayısı da çoğalıyor. Bu sefer esrarengiz ancak kullanışlı Ossby Geo karşımızda.

Piyasada şu an çok sayıda katlanabilir elektrikli bisiklet bulunuyor. Hatta Türkiye ’de de katlanabilir modeller satın alınabiliyor. Bu bisikletler çok kullanışlı olmalarına karşın bazı versiyonların sabretme harekâtı kolay olmuyor. Bu süreci olabilecek en kolay hale getirmeye odaklanan Avrupalı Ossby Geo modeli, bağış platformu Kickstarter ’da destek aramaya başlayan seçenekler arasına giriş yaptı.

Sadece iki değişik hareket ile saniyeler içerisinde dayanarak boyutu ufaltılabilen Süreci yukarıyadaki video gösteriyor bisiklet, bu yapıdan dolayı birçok benzerinden çok daha değişik görünüyor. Orta kısmı tamamen boş olan ürün, neredeyse kare yapıda ve söylendiği kadarıyla toplam 11 kilogram ağırlığında. Gövde yapısı güçsüz görünüyor olmasına karşın sağlam olan ve 110 kilogram kaldırabilen bisiklet, küçük lastikler, yerleşik LED aydınlatma ve disk frenler üzerine kuruluyor.

Keyde 250-W elektrik motoru ile 25 kilometre/s sürate kadar pedal desteği getiren katlanabilir elektrikli bisiklet, gövdeye entegre batarya kolisiyle 50 kilometre kadar erim sunabiliyor. Bluetooth üzerinden uslu telefonlara bağlanabilen ve iOS ile Android uygulamasından ayrıntılar verebilen Ossby Geo, Kickstarter üzerinden 1.234 euro bağış ile elde edilebiliyor. Modelin olağan satışa ise 1.600 euro seviyesinde çıkarılacağı belirtiliyor.

Katlanabilir elektrikli bisiklet Ossby Geo yanında bu da alakanızı çekebilir: GMC imzalı kaslı elektrikli bisiklet HUMMER EV

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.