Her bisikleti elektrikli yapan ürün Kickstarter ’da satışa çıktı

09.01.2023
10
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Her bisikleti elektrikli yapan ürün Kickstarter ’da satışa çıktı

Her bisiklet modelini elektrikli halen getiren ürünlerin rakamı çoğalıyor. Bunları en yenisi LIVALL PikaBoost artık satın alınabiliyor.

Günümüzde hemen satın alabileceğiniz çok rakamda elektrikli bisiklet modeli bulunuyor. Ancak bu modellerin maliyetleri çok uygun seviyede değil. Üst seviye özelliklere sahip standart bir bisiklete sahipseniz onu özel mutasyon kitleri ile elektrikli hale getirmek, çoğu zaman yeni bir üst seviye elektrikli bisiklet satın almaktan daha ucuza geliyor. Bu bağlamda hazırlanan ürünlerden birisi olan daha evvel karşınıza çıkardığımız LIVALL PikaBoost, istenilen hemen her bisikleti elektrikli hale getirebiliyor.

LIVALL PikaBoost bugün yeniden ses getirdi zira çok alaka sürükleyen ürün Kickstarter üzerinde bağış esasında satışa sunuldu. Proje sayfasına dolaysız olarak buradan ulaşabileceğiniz ürün, şu an yapılacak en az 299 dolar bağış ile satın alınabiliyor. Ancak bu sayının hudutlu bir müddet için olduğunu, 31 değişik satış sonrasında maliyetin 578 dolar seviyesine çıkacağını belirtelim.

Kickstarter üzerine işler uzun zamandır bu biçimde yürüyor. Başka Bir Deyişle erken davranan daha uygun maliyetler elde ediyor. Peki ürün satın alanlara ne zaman gidecek? Şirketin açıklamasına göre modelin dağıtımına 2023 ’nam mart ayında başlanacak. İşletme ürünü dünyanın her yerine yolladıklarını belirtiyor ancak satın alım evvelinde işletme ile konuşmak Kargolama ve gümrük özelinde anlamlı olacaktır.

Üzerinde geçmek ismine selenin altına takılan ve arka lastiğe temas ederek gören yapan 3 kilogram ağırlığındaki LIVALL PikaBoost, bu sayede sürücülere kullanım süreci boyunca elektrik dayanağı sağlayabiliyor. Minik olmayan ancak şık bir gövdesi bulunan ürün, bünyesinde değiştirilebilen yapıda 234 Wh batarya koliyi 18 x 18650 batarya hücre taşıyor. Suskun olduğu aktarılan elektrik motoruyla 250W efor getiren aygıt, bireylere 30 kilometre ’ye kadar devamlı pedal dayanağı sağlıyor.

Suya karşı dayanıklı bir alternatif konumunda bulunan elektrikli bisiklet mutasyon kiti, Kickstarter üzerinde 25 bin dolar toplamayı kastediyordu. Şu an işletme bütün 480 bin doları geride bıraktı. Başka Bir Deyişle LIVALL PikaBoost aşırısıyla alaka görmüş durumda.

LIVALL PikaBoost bisiklet mutasyon kiti yanında bu da alakanızı çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.