Samsung duyurdu: Galaxy M serisine de gelen Eğlence Modu rekor kırdı

01.06.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Samsung duyurdu: Galaxy M serisine de gelen Eğlence Modu rekor kırdı

Samsung Türkiye, bugün Galaxy M serisine de gelen Galaxy A ’ların Cümbüş Modu ile rekor kırıldığını duyurdu.

Bu mevzuda Samsung Türkiye şunları aktardı: “Samsung Galaxy A serisinin belirli modellerinde yer alan ‘Cümbüş Modu ’ sayesinde kullanıcılar, Samsung ’un kendi kamera uygulamasıyla gizeme dışı resim ve videolar çekebiliyor, hoşlandıklarıyla veya sosyal medyada paylaşmak üzere sürükledikleri görüntüleri değişik filtrelerle cümbüşlü ve benzersiz içeriklere dönüştürebiliyor. 2021 senesinden bu yana 2,5 milyar kere kullanılan ‘Cümbüş Modu ’, Galaxy kullanıcılarından yoğun alaka görmeye devam ediyor.”

Bilmeyenler için “Cümbüş Modu”, Samsung ve Snap ’in ortaklığında, daha cümbüşlü bir kamera tecrübeyi sunmak üzere ileri teknolojilerle geliştirilmiş bir özellik olarak dikkat topluyor. Samsung ’a göre Snap ’in Kamera Kiti tarafından desteklenen Cümbüş Modu, markaların ve geliştiricilerin Snap ’in artırılmış hakikatliğinin AR eforunu kendi uygulamalarında da kullanıma açabilmelerini sağlıyor. Hepsine ek olarak Cümbüş Modu artık Galaxy M çabuksu makinelerinde de kullanılabiliyor. 

Mevzuda Samsung Electronics Mobil Tecrübe Bvefatı Başkan Takviyecisi ve Tecrübe Tasarılama Ekibi Başkanı Woncheol Chai, şunları söyledi: “Galaxy kullanıcıları kendilerini ifade etkenin yeni yollarını aramaya devam ediyor. Samsung olarak biz de kullanıcıların sevinç aldıkları ve eğlendikleri uygulamaları yaşama geçirmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Bu sebeple, en büyük ve en yaratıcı artırılmış asıllık platformlarından bkocaman olan Snap ile yaptığımız iş birliğinin kapsamını daha da genişletiyoruz. Daha fazla özellik ve yenilikle, en iyi kamera tecrübesini daha fazla kullanıcıya eriştirmenin yeni yollarını keşfetmeye devam ediyoruz.” 

Snap Inc. İçerik ve Ortaklıklardan Mesul Kıdemli Başkan Takviyecisi Ben Schweri ise, “Filtreler, günümüzde 250 milyondan fazla Snapchat kullanıcısının her gün artırılmış reellikle etkileşim kurma biçimini ortaya koyarken, bu tecrübelerin Samsung Galaxy ekosistemindeki kullanıcıları da memnun etmesi bizleri coşturuyor.

İş birliğimiz kapsamında, kamera kitinin Samsung Galaxy aygıtların kendi kamerasına entegre edilmesiyle birlikte, bu tecrübeleri dünyanın dört bir yanındaki Galaxy kullanıcılarına da sunma fırsatı tutuyoruz” dedi.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.