Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition tanıtıldı

30.12.2022
1
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition tanıtıldı

Samsung, Paris merkezli Haute Couture moda konutu Maison Margiela ile güçlerini birleştirdi ve Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition doğdu.

Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition hakkında Samsung Türkiye şunları aktardı: “Samsung ve Maison Margiela, yepyeni ve benzersiz bir Galaxy Z Flip4 versiyonu ortaya koymak için yeteneklerini birleştirdi. Kuralları yeniden tanımlayan bir felsefeyle bir araya gelen Samsung ve Maison Margiela, Galaxy ailesinin en yeni abonesi Z Flip4 ’ü yeniden planladı. En ileri teknolojileri, moda ile harmanlayan ve sınırlı rakamda üretilen Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition, kendi stilinı yansıtmak isteyen kullanıcılara özel olarak tasarlandı. 

Maison Margiela ’nın özgünlüğüne odaklanarak, markanın merkezinde yer alan otantikliği vurgulayan yeni Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition, radikal tasarımı ve kullanıcı deneyimiyle öne çıkıyor. ‘Yeniliğe sarih olma ’ yaklaşımından beslenen Samsung, ezberleri bozarak ve imkânsızı planlayarak, ilk katlanabilir makineyin ortaya çıkmasını sağladı. Bu felsefe, aynı zamanda Maison Margiela ’nın kural tanımayan ve geleneksele meydan okuyan tasarım felsefesiyle de örtüşüyor. 

Kullanıcı deneyimi, aksesuar ve ambalaj tasarımı dahil birçok özellik yeniden tasarlandı

Maison Margiela ’nın ikonik tasarım felsefesinin unsurları, yeni versiyonun kullanıcı deneyimi, aksesuar ve ambalaj tasarımı dahil birçok özelliğinde belirleyici bir rol oynadı. Maison Margiela ’nın imzası haline gelen mat kaplamalı düz beyaz renk, bu özel versiyon için bir parça gri renk dokunuşuyla harmanlandı. Tasarımda ayrıca Maison Margiela ’nın, dış katmanları şeffaflaştırarak nesnenin özünü ortaya çıkaran, telefonun iç devrelerini gösteren ince, yarı transparan décortiqué kabuk tekniği uygulandı. 

Sanat yapıtı duvar kağıtları ve özel ikonların bulunduğu versiyon, zevk ve tarz sahibi kullanıcılar için özenle tasarlandı. Fırça darbesi efektli sanat yapıtları, ileri 3D modelleme tekniğiyle oluşturulurken, kaba fırça darbelerinin dokusunun yansıtılması amaçlandı. X-ray benzeri efekt ise makineyin tasarımına daha saydam bir görünüm katıyor.

İki ayrı ikonik telefon kılıfı Maison Margiela ’nın özel teknikleriyle tasarlandı

Samsung ve Maison Margiela, bu özel versiyon için iki ayrı telefon kılıfı da tasarlandı. Maison Margiela ’nın ikonik bianchetto yer mantarı tekniğini yansıtan şık ve sade beyaz ten kılıf, dört özel dikiş amblemiyle sunuluyor. Bu kılıf zamanla değişebilen bir tuval gibi hareket eden benzersiz bir doku ile renklendirildi.

Bir öbür kılıf seçeneği ise Maison Margiela ’nın DNA ’sını çağrıştıran markanın özel kod numaralarının yer aldığı bir tasarım kullanıcılara sunuluyor. Telefonun ambalajında ise, Margiela ’nın saydamlık yaklaşımına dayalı ve iç malzemenin çiğ görüntüsünü vurgulayan, sanatsal bir tasarım dili kullanılıyor.”

Samsung Electronics Mobil Deneyim Bvefatı Başkan Dayanakçısı ve Pazarlama Mesulü Stephanie Choi, heyeten iş birliğiyle alakalı şunları söyledi: “Samsung ve Maison Margiela, bu üründe de her zaman olduğu gibi kuralları yeniden yazan bir yaklaşım benimseyerek, kullanıcılara kendi tarzlarını öne çıkarma fırsatı sunuyor. İleri teknolojilerle emsalsiz bir tasarımı bir araya getiren bu iş birliği sayesinde, kullanıcılarımızın diledikleri gibi, kendilerini daha özgün kılan bir stili yansıtmalarını sağlamayı emelledik.”

Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.