Netflix içerisine eklenecek yeni mobil oyunlar duyuruldu [4 Ekim]

14.02.2023
5
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Netflix içerisine eklenecek yeni mobil oyunlar duyuruldu [4 Ekim]

Alana büyük umursayan Netflix, mobil reyin fihristini büyütmeyi sürdürüyor. İşletmeden yakında iki değişik içerik daha geliyor.

Netflix yeni oyunlar için öncelikle şu özeti geçti: “Mobil oyunlar fırsatlarla dolu bir dünya sunarken, aralıksız genişleyen bir reyin fihristi Netflix abonelerinin parmaklarının ucunda. Yeni ilave edilen Nailed It! Baking Bash Paladin Studios ve Spiritfarer Thunder Lotus Games/Playdigious gibi birçok reyin sizi bekliyor. Oyunları hem Android hem de iOS makinelerinizde Netflix mobil uygulamasındaki özel reyin satırında bulabilirsiniz. Üstelik oyunları reklamlar ve uygulama içi satın alımlarla karşılaşmadan oynayabilirsiniz!

Nailed It! Baking Bash 4 Ekim ’den itibaren oynanabilir

Acemi pastacılar buraya! Netflix ’in büyük alaka gören müsabaka programından uyarlanan bu oyunda, görüntüsüyle göz kamaştıran veya kafa karıştıran pastaları kimin yaratacağını görmek için yarış. Dostlarını topla ve tıpkı programda müsabakacıların yaptığı gibi zamanla yarışarak oyundaki yenebilir sanat yapıtlarını yine yaratmak için onlara alan oku.

Bakalım düşündüğün kadar hamarat mısın?  Pastacılık becerilerini kendi temponda geliştirmeye ne dersin? Tek oyunculu modda Jacques ile birlikte vakit kısıtlaması olmadan muhteşem pastalara imzala.”

Spiritfarer 4 Ekim ’den itibaren oynanabilir

Öbür dünyaya yolculuk eden bir tekne kaptanısın. Bir tekne yapıp dünyayı keşfet, ardından arkadaşlık kurup ilgilendiğin ruhları vefattan sonraki yaşamlarına yolcu et. Spiritfarer Stella olarak oynayacağın bu vefat temalı ve sevinçli işletme oyununda incelikle planlanmış platform seviyelerinde koşarak, zıplayarak ve kayarak ilerle.

Tekneni geliştirmek ve yolcularına armağanlar vermek için kaynaklar ara ve topla. Vefattan sonraki yaşamlarına yolculuk eden ruhlarla güzelce süre geçir, unutulmaz hatıralar biriktir ve nihayetinde sevgili arkadaşlarınla vedalaşmayı bil.”

Bu arada şirket reyin mevzusunda başka tasarılar da yapıyor. Kaçıranlar için Netflix tarafından sunulan oyunlar şu an uygulamanın içerisinde oynanmıyor. Bireylerin bu oyunları makinelerine ayrı olarak indirmesi gerekiyor. Ancak şirket bunu ileride değiştirmek istiyor. Oyunlar ileride dolaysız olarak buluta taşınacak, böylece bireyler Netflix ’in sunacağı oyunları istedikleri her yerde oynayabilecek.

Bulut reyin tarafını kurmak ismine kilit pozisyonlarda personel aramaya başlayan şirket, bu mevzuda 2022 ’yi es geçebilir ancak 2023 senesinde oyunlarını buluta aktararak alanda GeForce Now, Xbox Cloud Gaming ve Google Stadia gibi adların karşısına çıkabilir. Büyük bulut sistemlerini hali hazırda kullanan şirket, bulut reyin altyapısı için Amazon ya da Microsoft gibi devler ile sunucu iş birliği kurabilir.

Hepsine ek olarak şirketin kendi reyin stüdyosunu kurduğunu da belirtelim. Bu stüdyo için bilinmesi gerekenlere buradan ulaşabilirsiniz.

Netflix reyin atakları yanında bu da alakanızı çekebilir: Kendi balansını kurabilen elektrikli motosiklet

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.